Благодійна Всеукраїнська акція «Для бійців від митців» завітала до Поліг Есть фото

8 Серпня в 22:45  0  425

Події містаБлагодійна Всеукраїнська акція «Для бійців від митців» завітала до Поліг

 

Мистецька ініціатива допомогти своєю творчістю бійцям Добровольчого Українського Корпусу Правого сектору народилася на Західній Україні. Художники з різних куточків України надали організаторам акції свої картини. Гроші від продажу цих картин йдуть на купівлю необхідного на фронті тактичного спорядження і військової оптики. За якийся рік чи два, подорожуючи містами України, акція “Для бійців від митців” дісталася і нашого міста.

Сьогодні зала засідань Пологівської райдержадміністрації перетворилася у виставкову залу. Тут зібралися як поціновувачі мистецтва, так і патріоти, небайдужі пологівці, ветерани російсько-української війни, молодь. Після кількох слів побажань і невеликого концерту виставка почала свою роботу.

Одними з перших на благодійну ініціативу відгукнулися Олег Закарлюка, Максим Чеберко, Віктор Бандуров, Андрій Кошовий. Грошові внески зробили різні трудові колективи Пологівщини. Вишиванку придбав Андрій Зеленцов, картини - Олександр Савічев, Ірина Півень, Вадим Слісаренко.

Виставка працює середу, четвер, п’ятницю з 10 до 14 години. Картини можна не тільки подивитися, а й при бажанні придбати. Крім того, можно просто внести благодійний внесок для підтримки патріотів на війні.

Експонати, розміщені на виставці, представляють різні художні напрямки у малюванні: тут і іконопис, і класичний живопис, і сучасні стилі, і вітражі.

Це дійсно культурна і патріотична подія для нашого міста, тож запрошуємо вас відвідати картинну галерею за адресою: Райадміністрація, 3-й поверх, зала засідань. Вхід вільний.

Всі зібрані кошти підуть на потреби ДУК ПС
Автор: Богдана БАЛИЦЬКА, Володимир БОЛЄСТЄВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)