Вуличний заробіток пенсіонерки: "Вистачає на проїзд та плюшку"

2 Листопада 2020 15:21  0  1223

Події містаВуличний заробіток пенсіонерки: "Вистачає на проїзд та плюшку"

Бажаючі дізнатися свою вагу, точно знають куди йти. Понад тридцять років Валентина Іванівна стоїть з вагами на пішохідній алеї по провулку Станційному. За мізерну суму, жіночка готова зважити вас на механічних вагах. Коштує така послуга 2 гривні для дорослого і 1 - дитині.


Привітна, завжди з доброю посмішкою на вустах Валентина Іванівна обслуговує своїх клієнтів. Їх у неї за день буває до 5 - 6 чоловік. Працює жіночка з 8 ранку і до 12 -ї години. Щоденна виручка дозволяє оплатити проїзд у транспорті (проживає вона на Кагаліні) і купити здобу. Вдень це 10 - 12 гривень. Але то в холодну пору року. Бо охочих зупинитися, щоб зважитися - небагато. А ось влітку, дохід сягає до 30 гривень вдень, - хвалиться пані.

 

Та дохід для 72 - річної Валентини Іванівни, то другорядна справа. Найголовніше для неї - живе спілкування з людьми, фізична активність. Адже щоденне діло зобов'язує пенсіонерку встати рано вранці і їхати до центру міста. А як кажуть: “рух - це життя”.


Раніше жіночка торгувала на “Хитрому”, вийшовши на заслужений відпочинок, не змогла всидіти у квартирі. Так надумала інший заробіток - купила ваги та за невелику суму стала зважувати людей. Інвентар та стілець на якому сидить зберігає у сусідньому магазині.

 

Осінньо - зимовий період корегує часи праці. Віднині Валентина Іванівна до міста буде їздити три дні на тиждень. Тож, хто ще не зважився, або навіть, якщо й знає свою вагу, не проходьте мимо. Для жінки не важлива сума заробітку, але важлива увага.

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

28
Супер
6
Сміх
3
Жах
5
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)