Вуличним котам не місце у підвалах та горищах - вирішили місцеві депутати

18 Жовтня в 13:47  0  2680

Події містаВуличним котам не місце у підвалах та горищах - вирішили місцеві депутати

Петицію пологівчанки, волонтера Ірини Царенко про визнання вуличних котів частиною екосистеми міста, яка набрала необхідну кількість голосів серед пологівців, розглянули на сесії Пологівської міської ради сьогодні, 18 жовтня.


Депутати підтримали петицію частково, а саме: погодилися визнати бездомних котів частиною екосистеми міста і за можливості виділити кошти на проведення стерилізації і вакцинації тварин. Дія рішення поширюється на території всієї Пологівської громади.

 

Частину петиції, в якій йде мова про дозвіл котам вільно жити у підвалах та горищах багатоповерхівок - не підтримали, так як така пропозиція йде врозріз із законом: багатоповерхові будинки є загальною власністю жителів. Ніхто не вправі людей зобов'язати пускати туди котів. Саме ця теза, викладена у петиції, зустріла найбільший супротив у депутатів та мешканців міста.

 

А тим часом...

Пологівчанка Вікторія Сухомейло на сайті міської ради у вересні створила петицію “Про заборону визначення вуличних котів частиною екосистеми міста”. Суть петиції полягає у тому, що вуличні коти є рознощиками вірусів та інфекцій, та несуть загрозу здоров'ю мешканцям міста.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

17
Супер
10
Сміх
21
Жах
31
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Володимир Безіменний   alt 18.10.2019 14:38
Хтось напевно злукавив , зіславшись на Закон. Будинки не можуть бути власністю жителів багатоповерхівок.Квартири -так, якщо вони приватизовані. І той безлад, який есть , наприклад , в підвальних приміщеннях , непотрібно звалювати на котів. Той, вибачте , с*ач в підвалах , жителі багатоповерхівок повинні розділити між собою та КУП Житлосервіс.
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)