Виступ 12 - річного барабанщика вразив вербівців Есть видео

18 Листопада в 12:28  0  1629

На районіВиступ 12 - річного барабанщика вразив вербівців

Виступ юного барабанщика із Оріхова - викликав вибух емоцій і аплодисментів у вербівців! День працівника сільського господарства, яке відзначили 15 листопада, надовго залишиться у пам'яті мешканців села.


12 - річний Акім Дік виконав чотири музичні композиції на святковому концерті, одна з яких - гімн України в сучасній обробці. Хлопець приїхав у Вербове з власною барабанною установкою на запрошення директорки клубу Оксани Дорошенко. Його виступ став родзинкою свята.

 

“Хвилювалась, як сприйме його виступ публіка у віці. Але саме виступ барабанщика людям сподобався найбільше. В захваті залишись усі - і старші і молодь. Після чого молодь села також зацікавилася грою на музичних інструментах”, - говорить керівник клубу.

 

Акім - вихованець музичної студії Анастасії Лагоди. Грою на барабанах хлопчик займається всього рік, але твердо можна сказати, що має до цього неабиякий хист. Неоднократно виступав на концертах у рідному місті, був учасником і переможцем музичних конкурсів.

 

Аби пологівці мали можливість насолодитися виступом юного барабанщика, Оксана Дорошенко обіцяє посприяти у тому, щоб хлопець виступив у нас на одному із святкових заходів.

 

До Вашої уваги відео із концерту в селі Вербове у виконанні Акіма. За словами очевидців, гра наживо, дарує ще більше задоволення та емоцій.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

45
Супер
2
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)