Пологівські лісівники висаджують ліс

2 Листопада в 14:19  0  449

На районіПологівські лісівники висаджують ліс

Протягом останніх трьох років держава не дбає про державні підприємства лісової галузі, особливо це помітно у нашій степовій зоні де ліси на 80% штучні, рукотворні і якщо не доглядати за ними то степовий ліс або ліс у степу загине. А там знов пилові бурі, вітрова та водна ерозія грунтів.


Та не дивлячись на складнощі, працівники Пологівського лісгоспу намагаються покращити ситуацію.

 

про роботу лісівників:

У саме поняття "лісівники" входять не тільки лісники чи лісничі , а й водії і трактористи, лісоруби і станочники, лісова охорона і робітники які збирають насіння, плекають сіянці в розсаднику, саджають ліс.
"Пологівське лісомисливське господарство" опікується лісами на території восьми адміністративних районах Запорізької області, а саме у Розівському, Більмацькому, Пологівському, Гуляйпільському, Чернігівському, Оріхівському, Василівському, Михайлівському.

В кожному з цих районів є підрозділи лісгоспу - лісництва, працівники яких займаються охороною і захистом лісу, доглядом за лісовими насадженнями, збором насіння дерев і чагарників лісових порід, з яких вирощують сіянці, якими потім і створюють нові ліси, або відновлюють ті ділянки, що були пошкоджені пожежею чи іншим стихійним лихом.

 

проводять протипожежні заходи:
В цьому році, за підтримки Запорізької облради, обладміністрації та колег лісівників ресурсних областей "Пологівське лісомисливське господарство" провело попереджувальні протипожежні заходи по створенню та догляду за протипожежними мінералізованими смугами, завдяки яким пожежа з прилеглих до лісу територій не переходила в насадження. Також проводились рубки формування і оздоровлення лісу.

 

висадка лісу:
Лісівниками "Пологівського лісомисливського господарства" навесні вже висаджено 40 га лісу, зараз у ці осінні дні закладається ще 65 га нових лісів, це понад 250 тисяч сіянців деревночагарникових порід та 1200 кг жолудів дуба звичайного. Крім того вирощено сіянців для посадки лісових культур у 2019 році 700 тисяч штук та зібрано насіння лісових порід для посіву у розсаднику 2000 кг , з якого виростуть сіянці для посадки лісових культур у 2020-21 роках.

Лісівники сподіваються, що молоді деревця підростуть, і згодом (років через 15-20) хтось відпочиваючи у затінку дерев спитає: "Це степовий ліс чи ліс в степу?"

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)