Нарешті вулиці Мічуріна та Зелена будуть врятовані!

6 Квітня в 10:11  0  665

Події містаНарешті вулиці Мічуріна та Зелена будуть врятовані!

Постійне підтоплення вулиць, що знаходяться в низині міста, межуючи з зоною відпочинку Бублик, вже не перший рік доводило до розпачу їх мешканців. Жителі вулиць Мічуріна та Зелена мають підтоплені городи, двори і дороги. Другий рік Пологівська міська рада працює над вирішенням даної проблеми. Нарешті проект дренажу розроблений та затверджений, залишилося знайти на нього кошти.


- Проект реконструкції дренажної системи заплави р. Конка вже затверджений. Планується збудувати конструкцію нижче вул. Мічуріна та Зелена і паралельно річці. Дренажна система довжиною 1,5 км. починатиметься від. вул. Короленка і завершиться виходом аж до мосту в парковій зоні. Суть проекту: від вул. Короленка до пров. Водопровідного вириють рів, куди покладуть дренажну трубу, просиплють щебенем і піском. Внизу пров. Водопровідного будуватиметься водозбірна канава. Вода після дощу збиратиметься з міста у яму і виходитиме на дренажну станцію очистки води. По старому руслу буде проритий ще один відкритий канал, по якому вода виводитиметься аж до мосту. Частину старого русла річки (близько 150 м) буде прочищено повністю, - розповідає про проект Пологівський міський голова Юрій Коноваленко.


Даний проект дасть змогу уникнути заболоченості даної місцевості і відведе воду від будинків по вулицях Мічуріна та Зелена. Вартість проекту 6 млн. 300 тис. грн. Це, за словами міського голови, досить серйозна сума, яку місто не може осилити. Тому вирішено направити звернення до депутатів обласної ради з проханням виділити нам ці кошти з екологічного фонду. За інформацією Пологівської міської ради, є підтвердження, що наш проект розглядають.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)