Вся історія в одному уроці Есть фото

15 Вересня в 10:11  0  1172

КультураВся історія в одному уроці

Напередодні знаменних подій, ювілею Поліг, у Пологівському районному краєзнавчому музеї пройшов урок, присвячений рідному місту. «Пологи: погляд крізь час» - саме на цю тему говорили 14 вересня у цитаделі культури нашого району.

 

До уваги гостей заходу був представлений колоритний музейний урок, у якому творчому колективу музею за годину вдалося відтворити 130-річну історію рідного міста. Вражає титанічна праця, яку здійснили спеціалісти музею, щоб обробити всі архівні дані, газетні статті й іншу інформацію та створити з неї полотно життя міста довжиною більш ніж 100-річчя.


Під час заходу присутні дізналися про легенди, пов’язані з назвою міста Пологи, про виникнення перших вуличок та будівель, про сміливих героїв-земляків, які боронили край від фашистів, а потім відбудовували своє місто.

 

 

Розповіли ведучі, як утворилася центральна вулиця, мікрорайони, установи, та найголовніше - розповіли про людей, які й творили історію нашого міста. Музейний урок розкрив безліч цікавих фактів, про які пологівці навіть не здогадувалися, наприклад, про подію, якій і присвячено святкування 130-річчя міста:

 

«Офіційною датою заснування міста вважається 1887 рік. Вказано, що саме тоді виник грабарський пункт для будівництва станції та залізничної лінії Катериненської залізниці у напрямку Чапліно-Бердянськ».


Весь музейний захід пройшов у теплій та ностальгічній атмосфері. І за це окрема подяка дружному творчому колективу музею.


А той, кому не вдалося побувати на музейному уроці, можуть скачати собі спецвипуск «Рідному місту – 130 років». Спецвипуск створено у новому форматі PDF-версії газети, який кожен читач може скачати та проглянути на планшеті або смартфоні.

 

Для завантаження перейдіть за посиланням http://www.rayonka.com/news/view/name/planhetka_pology_130/

 


Автор: Марія КАІРА
Фотограф: Дмитро ДЕМИДОВ

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)