Здійсніть дитячу мрію – подаруйте родину

17 Грудня 2012 15:44  0  2691

Шукаємо мамуЗдійсніть дитячу мрію – подаруйте родину

Нам, цілком благополучним людям, важко уявити, що відчуває маленька дитина, від якої відмовляються батьки або ж якщо їх позбавляють батьківських прав. І безпорадне дитя залишається наодинці з жорстоким навколишнім святом, у якому дуже мало любові, турботи та безпеки. Адже все це мала уособлювати родина, якої у крихітки не існує…

 

Кожна дитина мріє мати власну сім'ю, такою сім'єю може стати ваша. В народі кажуть, що не та матір, яка народила, а та, яка виховала та виростила.

 

Для того, щоб подарувати шанс пологівським дітям на здійснення мрії мати родину, газета «Районка» спільно зі Службою у справах дітей Пологівської РДА розпочала проект «Шукаємо маму». У рубриці ви побачите фотографії дітей, які вже сьогодні чекають на любов і ласку, родинний затишок, і, можливо, ви знайдете один одного?

 

Якщо ваше серце не байдуже до дитячої долі і ви маєте бажання і можливість допомогти хоча б одній знедоленій дитині, звертайтесь до Служби у справах дітей Пологівської РДА за адресою: вул. М. Горького, 32. Телефон 2-33-05, 2-25-54

 

Вхід до рубрики – на панелі сайту кнопка «Шукаємо маму».

 

foto_mama_au.jpg

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
1
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)