Допоможіть врятувати дівчинку!

4 Квітня в 16:52  0  1389

У регіоніДопоможіть врятувати дівчинку!

До редакції звернулася пологівчанка Ася Ярова, яка зараз мешкає в Німеччині, з проханням опублікувати звернення про допомогу.


Мілана Мілеєва – 2-річна дівчинка із Запоріжжя. Народилася вона з пороком розвитку травної системи, частковою атрезією жовчних шляхів печінки (народилася без жовчного міхура). На трансплантацію печінки потрібно 38 000 доларів (з додатковими витратами).


Дівчинка не може їсти все, що хоче, бігати, гратися, як інші діти, рости і розвиватися. Мілана часто потрапляє в лікарню, оскільки необхідно лікувати поточні захворювання, а також підтримувати медикаментозно.


Більше українські лікарі не можуть компенсувати стан, єдиний порятунок – трансплантація печінки. Один єдиний можливий донор для дівчинки – це її мама Олена.


Зараз лікар з індійської клініки погодився прооперувати Мілану навіть в такому тяжкому стані. Сума операції велика. Сім’я дівчинки не в змозі самостійно зібрати такі кошти і просить всіх небайдужих допомогти.


Номер телефону мами Мілани: +380972641493.
Реквізити для допомоги:


ПриватБанк: 5168 7554 3972 6114 – Мілеєва Олена Олександрівна.


Яндекс гаманець: 4100 1896 3904 915


Pay pal: info@latona.life (вказати «Mілана»).

 

 


 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
7
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

Пологи (г.)