Воскресенська громада: після об’єднання на повну ремонтують клуби та школи Есть фото

28 Жовтня в 15:42  0  842

На районіВоскресенська громада:  після об’єднання на повну ремонтують клуби та школи

В селах Воскресенка (Чапаєвка) та Кінські Роздори, що входять до складу об’єднаної територіальної громади кипить робота. У будинках культури тривають ремонтні роботи. Вже оздобили фасади будівель, замінили покрівлю, вікна та двері. Наразі тривають ремонтні роботи всередині приміщень.

 

Як розповів голова Воскресенської сільради Микола Гузенко, на ремонт БК в селі Воскресенка (Чапаєвка) виділили близько 500 тис грн., на Кінсько Роздорівський клуб - майже 700 тис.

 

“Ці приміщення не бачили капітальних ремонтів ще з радянських часів, стояли та занепадали. Сьогодні у громади з’явилася можливість виділити кошти на покращення інфраструктури нашої спільної території” - поділився голова громади.

 

Микола Іванович також додав, що сьогодні у громади є більше можливостей реалізовувати різноманітні проекти для покращення життя сільських жителів: у центрі громади поступово освітлюють вулиці, в селі Кінські Роздори також готують проект по освітленню.

 

До кінця року планують здати проект з проведенням водогону в селі Воскресенка.


А у найближчий час мають розпочатися ремонтні роботи в сільських медичних амбулаторіях, запевнив Микола Гузенко.

 

Профінансували цього року в громаді і ремонт місцевих шкіл. Староста села Кінські Роздори, Лозове та Мегедове Сергій Зубенко, розповідає, «В цьому році нарешті відремонтували спортивний зал в місцевому НВК та замінили всі старі вікна, двері на енергозберігаючі».

 

Це ще не всі проекти, котрі почали впроваджувати в селах. Багато ще у планах.

 

Реалізація більшості, стала можлива при співфінансуванні місцевого бюджету сільської ради та коштів державної і обласної субвенцій.

 

Цього року Воскресенська громада отримала державну субвенцію в розмірі 6 млн. 895 тис грн. З обласного бюджету на розвиток громади виділили 833 тис грн.

 

Додаткові кошти почали з’являтися і в сільські казні, за рахунок повернення у місцевий бюджет 60 % прибуткового податку, тепер це основне джерело доходу.

 

 

 

Автор: Катерина НІКОЛАЄВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)