Воскресенці протестують через землю. У чому суть питання та які шляхи вирішення? Есть фото Есть видео

4 Червня 2021 15:55  0  2469

На районіВоскресенці протестують через землю. У чому суть питання та які шляхи вирішення?

Ініціативна група селян, мешканців Воскресенки зібрались сьогодні, 4 червня, під стінами сільської ради задля вирішення земельних питань.


Суть невдоволення селян у тому, що більше 50 людей вже довгий час не можуть отримати свої законні 2 гектари землі. Мова йде про землі запасу громади. Депутати громади, приймають на сесіях рішення не на користь людей. А саме, постійно відмовляючи заявникам у їх праві отримати землю.

 

Деталі у відео:

 


З активістами зустрілися депутати Воскресенської громади, голова громади, юристи. Дискусія між сторонами затяглася на години, і логічного кінця так і не знайшла.


Депутати намагалися пояснити людям, чому у рішенні виділяти землю надають пріоритет агрофірмі “Батьківщині”, а ті в свою чергу відстоювали власні інтереси. Хтось із селян хоче отримати земельний наділ для власного користування, хтось для подальшої передачі її в оренду. Наразі левова частка земель перебуває у користуванні агрофірми, чим і обурена більшість заявників, яким кожного разу відмовляють у землі.

 

Як один із варіантів вирішення конфлікту, запропонував депутат Пологівської райради Олександр Полянський, пропонуючи зібратися на обговорення представникам трьох сторін - владі громади, керівникам “Батьківщини” та бажаючим отримати у власність по 2 гектари землі та між собою домовитися про подальші дії.

Які? - дивіться у відео:

 

 

 

 

 
Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

11
Супер
8
Сміх
13
Жах
35
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)