Про що звітували мешканці громади Есть фото

17 Жовтня в 11:33  0  915

КультураПро що звітували мешканці громади

14 жовтня творчий колектив Воскресенського СБК (керівник-Людмила Кравцова, художній керівник-Олександр Білай) ) дав звітний концерт «Не вмре душі криниця».

 

Концерт організатори провели з нагоди святкування Дня захисника України, Дня українського козацтва та Дня Покрови Пресвятої Богородиці.

 

На концерті працювала комісія у складі начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Марини Діденко, директора Пологівського районного організаційно-методичного центру Світлани Колісник.

 

З вітальним словом до односельців та аматорів сцени звернувся Воскресенський сільський голова Микола Гузенко. Організатори заходу вручили керівнику території запашний коровай, яким потім пригостили усіх глядачів.

 

В фойє закладу працювала виставка робіт місцевих майстрів народного мистецтва.

 

В програмі було представлено творчі виступи колективів: вокального гурту «Гармонія», вокального колективу «Імпульс», танцювального колективу «Сюрприз», театрального колективу з театральними мініатюрами «Весілля в Малинівці», «Купуйте стегенця», «Бгання короваю» та окремих виконавців: Віки Панчук з художнім читанням, Ярослава Деркача і Іллі Пузана з козацькими розвагами, Оксани Дмитренко з сучасним танцем, Поліни Гуслістої з піснею «Свято казки», вокального дуету Олександра Корнієнка і Лідії Миронової, Марії Деркач з художнім читанням, Людмили Кравцової з піснею «Небеса навпіл», Лідії Миронової з піснею «Ягода хмельная», Олександра Корнієнка з піснею «Я сумую за тобою» та з пародією на зірок естради. Фінальною була пісня «Українська родина» від зведеного вокального колективу. Ведучими свята були Артур Ващенко і Віра Шингур.

 

Комісією звітний концерт прийнято, про що зауважила у своєму підсумковому виступі начальник відділу культури і туризму Марина Діденко. Вона подякувала колективу за роботу, учасникам художньої самодіяльності побажала успіхів і нових здобутків.

 

Глядачі радо аплодували артистам за патріотичний репертуар виконавців, за святковий настрій і за позитивні емоції від концерту.

 

 

Начальник відділу культури і туризму М.Діденко

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)