У Пологах думають якою буде брама міста Есть фото

5 Квітня в 07:20  0  1321

Події містаУ Пологах думають якою буде брама міста

У Пологах думають яким повинен бути вітальний знак міста на його в’їзді. Чи варто його перенавантажувати гербовою символікою та іншими позначками минулого чи сьогодення. Чи зробити його сучасним арт-об’єктом щоб хотілося на його фоні зробити фото. Пологівцям пропонують долучитись і запропонувати ідеї щоб врахувати їх у кінцевому результаті.

 

Брамою нашого міста вважають в’їзди у Пологи з чотирьох сторін по основних автомагістралях: із Запоріжжя, Бердянську, Токмаку та Гуляйполя. У міській раді давно йде мова про те щоб на вищевказаних місцях встановити вітальні стели. Але так як ці справи коштують не малих грошових витрат, з ними вирішили почекати.

 

Наприкінці минулого року у міськраді знову повернулися до цього питання. Мову завели тільки про існуючу стелу, яка є вітальним знаком зі сторони Запоріжжя. Її встановлено надто давно. Багато десятиліть поспіль ця стела зустрічає і гостей, і нас, господарів, міста. Незважаючи на те, що років з п’ять її намагалися оновити (підфарбувавши), сьогодні цей знак перебуває в аварійному стані і потребує морально-фізичного оновлення.

 

На замовлення міської ради дизайнерами були запропоновані кілька проект-варіантів вітального знаку Поліг. На думку міської влади розробники до створення дизайн-проектів підійшли дещо консервативно (дивіться на фото), тому виконавці отримали завдання працювати далі, у більш сучасному напрямку.

 

Як вважають замовники, сьогодні ризиковано прив’язуватись, наприклад, до старої гербової символіки міста чи то інших зображень і смислових прив’язок. Тривають активні зміни щодо нашого минулого і майбутнього зокрема. Ще досі впроваджується реформа адміністративно-територіального устрою… В такому разі чому б вітальний знак не зробити естетично приємним на сприймання. Наприклад, у завжди актуальному природньому еко-стилі, або зробити його сучасним арт-об’єктом щоб хотілося на його фоні зробити фото, - розмірковують у міській раді.

 

Робота у цьому напрямку триває і міська влада пропонує пологівцям долучитися до даного процесу. Якщо ви маєте власну думку щодо того яким повинен бути вітальний знак нашого міста, можете відобразити його на папері, чи створити макет з будь-яких інших матеріалів, будь-ласка, долучайтеся. Зробити це ви можете у будь-який зручний для вас спосіб.

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)