Ворожіння на Різдво 2020 року: Як впіймати любов і щастя

6 Січня в 09:15  0  1046

АсортіВорожіння на Різдво 2020 року: Як впіймати любов і щастя

Гадати у високосний рік не рекомендується, оскільки до лютого доданий зайвий день

 

Вважається, що Різдвяна ніч - найкращий час для ворожіння, а ворожать в святвечір виключно дівчата.

 

Кілька порад, про те як правильно гадати в переддень Різдва і чого побоюватися під час магічного обряду.

 

Звідки прийшов звичай
Ворожіння на Різдво, нехристиянська традиція і церква завжди засуджувала цей звичай. Припускають, що ворожіння на святвечір дісталося нам від предків-слов'ян, які, як відомо, були язичниками.

 

І як церква не намагалася викорінити цю традицію, нічого не вийшло.

 

За великим рахунком всі християнські свята накладені на язичницькі, слов'янські, так само як і старі храми, побудовані суцільно на місцях капищ. Тому і традиції у нас змішані, християнсько-язичницькі.

 

Ворожіння на Різдво - це частина святок, давньослов'янського святкового ритуалу.

 

Починаються Святки 6 січня, а закінчуються 18 січня. За віруваннями предків саме в цей період потойбічні сили особливо сильні, що і покращує якість ворожіння.

 

Як ворожать на Різдво
Гадати на Різдво належить вночі, з 6 на 7 січня, до настання святвечора. У цю ніч нечиста сила, відчуваючи свою швидку загибель, відривається по повній. А взагалі, ворожіння тривають аж до 19 січня, до Хрещення.

 

На женихів дівчата ворожать на Катерини (9 січня) і на Василя. (14 січня).

 

Особливості обряду
Ворожба відкриває двері в невідоме, сакральне, тому і сам процес ворожіння ірраціональний і вести себе потрібно відповідно.

 

Позбавтеся від традиційного мислення, не думайте про звичайні, земні турботи. Якщо хочете дізнатися, що буде, сконцентруйтеся на найпотаємнішому.

 

Під час ворожіння прислухайтеся до своїх відчуттів.

 

Перед ворожінням приберіть обереги, захисні талісмани подалі. В іншому випадку потойбічні сили не стануть спілкуватися з вами.

 

Одяг ворожбитів повинен бути вільним, без вузлів і поясів.

 

Розпустіть волосся і приберіть всілякі шпильки і інші аксесуари для волосся.

 

Пам'ятайте, що під час ворожіння не можна схрещувати руки або ноги.

 

Ворожіння в Різдвяну ніч у високосний рік

Гадати у високосний рік не рекомендується, оскільки до лютого доданий зайвий день, що іменується в народі Касьяновим.

 

Касіян - римський святий, але у нас його вважають заздрісним, жадібним і навіть приписують таємний зв'язок з дияволом.

 

Так що, за всіма канонами в цьому році краще не гадати, щоб не привернути увагу Касьяна, що може принести в будинок бідність, збитки і хвороби.

 

Ворожіння в дзеркалі
Одне з найбільш ефективних ворожінь - спілкування з дзеркалом в ніч з 7 на 8 січня.

 

Ворожать в нежитловий кімнаті, при запалених свічках. Для ритуалу знадобляться два дзеркала: одне велике, друге поменше. Велике встановлюють на стіл, а навпроти ставлять маленьке.

 

Стороннім краще покинути кімнату або сісти поруч, але в дзеркало не дивитися! Між дзеркалами ставлять дві свічки. Гадающий сідає навпроти великого дзеркала і уважно дивиться в нього поки не побачить 12 дзеркал і коридор.

 

Якщо все зроблено за правилами, в дзеркалі повинен відбитися об'єкт ворожби.

 

Викликають судженого-ряджених спеціальним заклинанням, яке шепочуть перед обрядом.

 

Скажіть так: "Суджений, ряджений, приходь до мене вечеряти." Як тільки образ нареченого відіб'ється в дзеркалі, припиніть ворожбу і скажіть "чур мене! "

 

На речах

Використовуючи його, пророкують, ким буде майбутній чоловік. Дівчині, що ворожить, зав’язують очі. На столі розкладають предмети, що символізують різні професії. Можна покласти флешку (програміст), книгу законодавства (адвокат), органайзер (управлінець) і таке інше.

 

Крім цього, кладуть і обручку. Дівчині пропонують навмання вибрати один з предметів. Якщо з трьох спроб вона вибирає одне і те саме, то майбутній чоловік буде тієї професії, яку символізує обраний предмет. Якщо до рук потрапляє тільки кільце, це означає, що дівчина неодмінно вийде заміж у наступному році, але ким буде ця людина – невідомо.

 

По нитці
Вам будуть потрібні три нитки – чорного, білого і червоного кольорів і три голки. Вставте кожну нитку в голку і попросіть помічника обережно приколоти їх до вашої спини. Ви повинні відчути їх, але не повинні знати, в якій черговості вони розташовані.

 

Обережно витягніть одну нитку. Подивіться на її колір. Якщо нитка червона, радійте – в цьому році ви вийдете заміж і народите дитину. Якщо вам попалася біла нитка, дороги в РАГС не буде. Якщо ж чорна, то краще зверніть свою увагу на кар’єру: заміжжя вам не принесе щастя.

 

Кільце у воді
На ніч наливають воду в кухоль, кладуть туди кільце і залишають на вулиці. На наступний ранок виходять і дивляться: якщо лід, що утворився в гуртку, рівний, без западин і горбків – жити без дітей.

 

Якщо на льоду утворилися горбки – будуть сини, якщо западини – доньки. Обов’язково вважають кількість западин і горбків – скільки їх виявиться, стільки й буде дітей.

 

Ворожіння на дітей
У цьому ворожінні пророкують кількість і стать майбутніх дітей. Візьміть золоте кільце і покладіть його в ємність з водою. Поставте ємність в ніч на мороз.

 

На ранок поверхню води підкаже вам, скільки ж у вас буде дітей. Якщо поверхня ідеально рівна – ви так і залишитеся одні. Горбки означають хлопчиків, ямки – дівчаток. Порахуйте – скільки їх на поверхні, стільки у вас і буде дітей.

 

Різдвяне ворожіння на золотому кільці
Ворожать на колечку кілька дівчат, не менше шести. Беруть довгу смужку чорного оксамиту, вдягають на неї кільце і катають по черзі, повторюючи: “Котитиму я колечко навколо міста, а за тим колечком сама піду, до милого дійду”. Обов’язково відзначали, де колечко зупиниться.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
1
Сміх
2
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)