Вакцина від коронавірусу: ВООЗ заявила про старт випробувань

19 Березня в 07:56  0  937

Здоров'яВакцина від коронавірусу: ВООЗ заявила про старт випробувань

Дослідження організують у багатьох країнах одночасно

 

Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) почала випробування вакцини від коронавірусу COVID-19. Про це йдеться в заяві ВООЗ, розміщеній в мікроблозі Twitter.

 

За словами директора організації Тедроса Аданома Гебреісуса, випробування вакцини почалося через два місяці після передачі генетичної послідовності коронавірусу.

 

«Це неймовірне досягнення. Ми дякуємо дослідникам з усього світу, які зібралися разом, щоб систематично оцінювати експериментальну терапію», – зазначив він.

 

Однак, разом з тим він попередив, що численні випробування можуть не дати чітких і переконливих доказів того, які методи лікування насправді допоможуть врятувати життя.

 

«ВООЗ і партнери організують дослідження в багатьох країнах, в яких ці неперевірені методи лікування порівнюються один з одним. Це велике міжнародне дослідження призначене для отримання надійних даних, які нам потрібні, щоб показати, які методи лікування є найбільш ефективними», – підкреслив директор ВООЗ.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

5
Супер
3
Сміх
5
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)