У Німеччині офіційно визнали третю стать

9 Листопада в 07:25  0  397

На Вкраїні та у світіУ Німеччині офіційно визнали третю стать

Наразі в країні проживає близько 80 тис. так званих інтерсексуалів

 

Федеральний конституційний суд німецького міста Карлсруе прийняв рішення, що для записів у актах громадянського стану окрім чоловічої та жіночої повинна бути можливість вказувати й іншу стать, пише Інтерфакс з посиланням на місцеве видання.

 

Зазначається, що рішення повинно вступити в силу вже до 31 грудня 2018 року. Пропонується або зовсім прибрати графу "стать", або надати людині можливість додатково і більш точно визначити її. Оскільки діючі наразі норми порушують закон про дискримінацію.

 

Міністр у справах сім'ї, людей похилого віку, жінок та молоді Катаріна Барлей схвалила таке рішення та вважає, що існуючі правила щодо вказівки статі "порушують права людей, які не відносять себе до чоловічої або жіночої статі, якщо графа в їх випадку залишається незаповненою".

 

Як уточнює видання, таке рішення стало відповіддю на скаргу однієї приватної особи, яка раніше в декількох інстанціях безуспішно намагалася внести виправлення в запис щодо свого народження. В графі "стать" вона замість закресленого "жіноча" хотіла вписати "різна".

 

Згідно зі спеціальною медичною експертизою, ця людина не є ані чоловіком, ані жінкою. І таких людей у Німеччині проживає близько 80 тис. Їх називають інтерсексуалами - особами, чиї статеві ознаки не можна строго віднести ані до чоловічих, ані до жіночих.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)