Волонтери борються із наркоторговцями в місті Есть фото

6 Березня в 08:55  0  2239

Події містаВолонтери борються із наркоторговцями в місті

Стаття про роботу закладчиків у Пологах, опублікована в Газеті від 4 березня викликала хвилю гніву у громади. Місцеві почали все більше помічати місць з надписами телеграм-каналів, на яких наркоторговці пропонують придбати наркотики: “сіль”, марихуану, метамфетамін, метадон та інше.


Десятки написів по всьому місту. Ласі до наживи торговці наркотиками нахабно розписують громадські місця, зупинки, будівлі шкіл, лікарень і навіть дитячі майданчики.

 

 

Дивує те, що цього не помічають правоохоронні органи!

 

На власний ризик з такою пропагандою вирішили боротися журналісти і волонтери благодійної організації “Любов ближнього”. Придбали кілька балончиків чорної фарби і пішли замальовувати написи.

 

“Знешкодили більше десятка таких, та чи надовго? Такі адреси з'являються по місту наче “гриби після дощу”. Тому просимо долучитися громадськість до винищення шкідливої інформації. “, - говорить учасник акції Александр.

 

За місцями, де працювали волонтери будуть спостерігати журналісти “Районки”і, за можливості, фіксувати обличчя тих, хто посміє відновити написи.

 

“Допоки поліція ігноруватиме факти розповсюдження наркотиків у місті? Невже так складно вирахувати місця закладок смертельної загрози? Чому наші діти мусять наражатися на небезпеку?”,- крик душі тих, кому не байдуже майбутнє наших дітей.

 

У багатьох містах ініціативна молодь збирається в групи і самотужки відловлює закладчиків. Немає ніяких гарантій, чия дитина стане завтра їх клієнтом.

 

 Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

48
Супер
11
Сміх
9
Жах
8
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)