Проведіть недільний вечір на волейболі

13 Травня в 11:22  0  597

СпортПроведіть недільний вечір на волейболі

У Пологах започатковано недільні волейбольні ігри. Минулого тижня пологівські активісти обладнали місце для спортивного дозвілля в Парку залізничників, прибрали майданчик, натягли сітку. А у неділю, 7 травня, вже відбулася перша гра.

 

Як розповідає ініціатор недільного волейболу Артем Махонін, суть заходу не в змаганні, а, в першу чергу, в залученні молоді до здорового способу життя, спорту і цікавого дозвілля весняними днями.


Минулої неділі на волейбол прийшло близько 30 чоловік. Не всі вміли грати , однак від цього спілкування не постраждало. Було весело, спортивно і цікаво.


Артем зазначив, що молоді активісти звернулися до Пологівської міської ради з проханням завезти до майданчику піску і покосити траву навколо. Після цього проводити час тут стане зручніше.


Активісти запрошують пологівську молодь приходити до парку щонеділі. О 16:00 починається волейбол. Ця неділя, 14 травня, - не виключення.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Мищенко-фасады-1.jpg

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)