Їх покликала Україна

27 Березня 2014 17:03  0  3804

ОсобистістьЇх покликала Україна

Ігор Мартищенко

 

З 2 березня перебував у військкоматі на «навчанні» , а з 19 числа проходить службу на території Пологівсько-Чернігівського ОРВК

 

- Я працював на Пологівській дистанції колії. Задля проходження військової служби був звільнений із подальшим збереженням робочого місця. У будь-який момент я зможу повернутися на роботу. А поки що мені буде платити держава, як офіцеру української армії. Зараз ми займаємось формуванням команд для відправлення у військові частини. Так, вдома за мене переживає дружина і двоє дітей, але вони розуміють, принаймні, я їм постійно пояснюю, що захищати свою країну – це мій обов’язок як чоловіка.

 

Дмитро Єфіменко

 


 

Працював вчителем фізики, математики та інформатики у гімназії «Основа». З 19 березня проходить службу на території Пологівсько-Чернігівського ОРВК

 

- Тут я діловод, працюю з паперами. Але якщо нас визвуть і дадуть в руки автомат, воюватиму. Настрій у всіх, хто тут служить, бойовий. Якщо не будемо воювати, доведеться «прогинатися». Дружина і матір негативно ставляться до того, що, можливо, мені доведеться воювати, але хто, як не я, буде їх захищати? У мене дві доньки 10 і 4 років, я повинен думати про їхнє майбутнє. Так, я не служив, але це не привід ховатися у цій складній ситуації. Росія не йде на діалог із нашим урядом, а уникнути війни можна буде лише тоді, коли противник побачить, що є сила, яка здатна його зупинити.

 

Віктор Моісеєнко

 


 

З 2000 року – пенсіонер Департаменту виконання покарань. 20 березня з’явився до військкомату як доброволець

 

- Я прийшов до військкомату як доброволець, залишу свої дані, а у разі необхідності готовий воювати. Я служив у Морфлоті. Мій племінник служить в ПВУ. Старший син за станом здоров’я не служив, зараз працює на шахті у Донецькій області, але кожен із нас піде за Україну. Менший син ще навчається у школі. Я все життя провів зі зброєю в руках. Дружина за мене переживає, але захищати свою землю, свій народ – це мій святий обов’язок.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)