Реформування військових комісаріатів: що буде тепер?

22 Грудня 2020 14:57  0  2785

На районіРеформування військових комісаріатів: що буде тепер?

Ще на початку року говорили про реформування військкоматів, але перенесли процес на осінь 2020 року. І ось тепер Пологівський військовий комісаріат перетворився на районний територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

 

Яка мета реформування?
Покращити рівень консультування, ведення обліку призовників та військовозобов'язаних, резервістів. Крім того, територіальні центри тепер і інформують, і ведуть соціально-правовий захист населення.

 

“Наразі ми маємо всі ті самі задачі у роботі, що і раніше, але тепер процес має проходити м'якше, з покращенням якості надання послуг”, — прокоментував реформу військовий комісар Пологівського районного військового комісаріату підполковник Олександр Манжос.

 

Реформування відбулося 31 жовтня. Вже на сьогодні призов на військову службу завершено, план виконано. За осінньо-зимовий період на довгострокову службу призвано 23 людини з Пологівського району.

 

 

 

Автор: Євгенія ГОНЧАРОВА-КЛЮЄВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

12
Супер
16
Сміх
14
Жах
15
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)