Водопровід у Кінських Роздорах: 1,5 мільйони замість 15

13 Березня в 08:10  0  1214

На районіВодопровід у Кінських Роздорах: 1,5 мільйони замість 15

Кінськороздорівський багатостраждальний водопровід не дає спокою проривами мешканцям, а, отже, і керівництву села. Тому ще три роки тому було подано проєкт реконструкції, розрахований на 15 мільйонів гривень.

 

В Запорізькій обласній державній адміністрації говорили про покриття 50% від суми, а після перегляду бюджету на 2020 рік вирішили виділити всього 1,5 мільйони гривень.

 

“Це тільки кулуарні розмови, ще нічого достеменно не відомо, розповідає староста села Кінські-Роздори Сергій Зубенко.  — Всіма справами займається департамент капітального будівництва. Ми будемо вести тільки нагляд за виконанням робіт”.

 

До відома сільську раду ще ніхто не ставив, але про те, що таку суму вирішили виділити саме на об'єкт «Реконструкція водопостачання с. Кінські Роздори Пологівського району Запорізької області» стало відомо після засідання сесії обласної ради від 28 лютого, де було внесено зміни до обласного бюджету на 2020 рік.

 

Варто сказати про те, що 20 лютого на сайті prozorro.gov.ua було завершено подання проєкту на тендер.

 

Очікувана вартість — 13 710 000,00 гривень з ПДВ.

 

“На цьому тижні буду в управлінні капбудівництва. Планую розібратися, коли кошти буде виділено і який стан тендеру на сьогодні. Нам обіцяли виділити 50%, а чому сума інша — питання до облдержадміністрації”, — коментує голова Воскресенської ОТГ Гузенко Микола Іванович.

 

Рішуче налаштований голова сільради поділився, що як тільки отримають кошти, буде розпочато роботи по об'єкту, а власне — ремонт водопроводу. Людям потрібна вода, наголошує Микола Іванович.

 

А ми нагадаємо, що існуючому водогону вже більше 40-ка років, і сьогодні він створює багато проблем жителям села.

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
2
Сміх
12
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)