Хами за кермом?!

12 Квітня в 16:52  0  2399

Події містаХами за кермом?!

До редакції звернулась пологівчанка Лариса Євус з проханням донести до громадськості проблему хамства серед перевізників.

 

На початку тижня жінка вирішила поїхати до лікарні. Увійшовши до автобуса одразу зробила зауваження водієві за паління в салоні, бо хворіє на захворювання органів дихання. На дорікання від пасажирки водій відреагував не зовсім адекватно. Між людьми зав'язалась сварка, в ході якої керманич “маршрутки” Володимир Матченко навіть пропонував пасажирці покинути маршрутний транспортний засіб.

 

За іронією долі з лікарні жінка поверталась тим самим рейсом. За словами пані Лариси на платформу автовокзалу вищезгаданий автобус під'їхав вже зі стійким запахом нікотину.

 

Водій-курець ситуацію коментує по-своєму

Володимир, звинувачує постраждалу у хамстві. А щодо свого вчинку докорів сумління не відчуває. Говорить, що палив, палить і буде палити.

 

На чиїй стороні закон
“Законом України № 4844 про повну заборону куріння в громадських та на робочих місцях передбачено накладання штрафу у розмірі 170 гривень. За повторне порушення даної статті закону порушника можуть притягнути до відповідальності вже як “дрібного хулігана”. Процедуру складання протоколу здійснюють працівники поліції, звичайно ж, при наявності свідків” - коментує випадок юрист Олександра Ревут.

 

Що з цього приводу говорить перевізник
Перевізник не знав про конфлікт між водієм та пасажиркою, проте обіцяв розібратись в ситуації, що склалася та покарати водія - порушника.

 

Того дня жінка встигла вчасно дістатися дому, щоб скористатися інгалятором. А що може бути наступного разу? Чи встигне бодай хтось у разі потреби надати невідкладну медичну допомогу?

 

Судячи з телефонної розмови водій-курець не зрозумів своєї провини. Свідомість деяких людей настільки закута в рамки власної самозакоханості, що достукатись до неї дуже і дуже важко.

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Пологи (г.)