Розмовляти дітям у міжміських маршрутках забороняють водії

25 Жовтня в 14:50  0  1064

На районіРозмовляти дітям у міжміських маршрутках забороняють водії

Нещодавно стала свідком однієї ситуації у маршрутці. Їхала із Запоріжжя до Поліг.


Дякувати Богу, пасажири підібралися пристойні. Із загальної маси виділялась сім’я у складі мами й маленької донечки рочків 4-5. Аби мала не нудилась, мама вирішила зайняти її розвивальною грою. Разом вони переглядали й обговорювали дитячі малюнки у книзі. На мій погляд, це була мудра ідея: і час пройшов з користю, і дівчинка всю дорогу була зайнята й нікому не заважала. Окрім водія маршрутки!

 

Невідомо з якої причини, він почав обурено висловлюватись у бік жінки з дитям, мовляв, нічого їм тут розмовляти.
«Знайшла собі місце, де з дитиною займатися! Вдома потрібно це робити! Заважаєте всім людям навколо!», - обурювався водій.


На зауваження пасажирів, що це дитина і вона буде все одно розмовляти, водій відповів: «У мене в маршрутці ніхто не розмовлятиме!».


Водій був налаштований агресивно, і, якби мама дівчинки тоді не змовчала, інцидент міг перерости у щось більше.


Не називаю імені перевізника, але за маршрутом Запоріжжя – Пологи їздить він регулярно. Хочу просто нагадати, що відносини між перевізником і пасажиром регулюються законом – ПДР України. І водіям варто було б інколи їх перечитувати, аби не було потім соромно за себе.


У п.21 Правил дорожнього руху ПЕРЕВЕЗЕННЯ ПАСАЖИРІВ сказано: «Водіям маршрутних транспортних засобів забороняється під час перевезення пасажирів розмовляти з ними». Та про заборону розмовляти пасажирам між собою ніде не йдеться.


Дивує той факт, коли водії маршруток не роблять зауваження, наприклад, нетверезим пасажирам, які часто «говорять» голосно й нецензурно, або самі ж водії на весь салон вмикають музичний шансон. І пасажирам вже нікуди подітися, та рідко хто з них скаржиться на подібні дії водіїв. А таке ставлення до пасажирів – це пряме порушення комфорту перевезення, що також прописано у правилах дорожнього руху.


Цікаво, чи стикався хтось із такими подібними «явищами»?

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)