А ви звертали увагу на стан води, яку п`єте? Есть фото

6 Січня в 13:53  0  823

Події містаА ви звертали увагу на стан води, яку п`єте?

До нашої редакції написав стривожений житель вул. Запорізької, що на Червоному висілку. Вже неділі зо дві пан Едуард помічає жахливий накіп на дисковому електричному чайнику, а також гріючи воду у відрі бачить велику кількість осаду у вигляді мілкого піску. Ситуація раз у раз змінюється то на краще то на гірше. Чоловік з острахом уявляє, які наслідки може спричинити для людського організму вживання такої води.

 

Едуард:

 

«Доброго времени суток! Я житель Красного поселка (ул. Запорожская) очень обеспокоен состоянием воды которой пользуюсь и пью! Неделю назад заметил на дне ведра слой мелкого песка но его было совсем ели заметно, но на сегодняшний день количество песка заметно увеличилось и видно его даже не вооруженным глазом !Представьте воду с песком мы пьем и варим из неё еду. Что случилось с очистными? Видят ли власти эту проблему и когда её устранят? Журналисты Районки, пожалуйста донесите эту информацию к властям и ответе на мои вопросы!!!!»

 

За словами місцевих жителів стан водопровідної води задовольняє не усіх. Пологівці розповідають, що замінюють електричний чайник раз на 2 місяці. У деяких ламаються пральні машини, інші скаржаться на часті заміни нагрівальних елементів у бойлерах. Люди взагалі не задоволені якістю води в кранах.

 

«За що ще й тарифи збільшують?!» - скаржаться.

 

Дефакто таких як Едуард на Червоному висілку більшість. А що говорити вже про людський організм! Від вживання такої «важкої» води наші природні фільтри – нирки, можуть «збагатитися» камінням або піском. Можуть початися проблеми зі шлунком, і взагалі, у людини, а тим паче дитини, може різко знизитись імунітет та початися нудота.

 

Тож не чекайте – дійте в першу чергу самі – встановлюйте бар'єри та фільтри в крайньому разі до вирішення питання придбайте очищену воду. Не піддавайте ризику головну цінність ваше здоров'я!

 

 

Автор: Ольга БЕЛИМЕНКО

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)