У «Ветеранів АТО Пологівщини» з`явився власний офіс

17 Червня в 13:42  0  977

На районіУ «Ветеранів АТО Пологівщини» з`явився власний офіс

Нарешті громадська організація «Ветерани АТО Пологівщини» обзавелася приміщенням, де керівництво і помічники ГО зможуть проводити чергування і допомагати учасникам Антитерористичної операції. А допомога хлопцям потрібна завжди!

 

Як розповів керівник ГО «Ветерани АТО Пологівщини» Олег Воронін, раніше робота з військовими проводилась, в основному, по телефону, адже постійного місця дислокації не було – ні приміщення, ні окремої кімнати. Незважаючи на це, запитань і проблем у демобілізованих учасників АТО й тих, хто продовжує служити, завжди було вдосталь.


Перш ніж переїхати до нового офісу, активісти своїми силами упорядкували його, провели електрику. У планах - придбати мобільний телефон для офісу на два оператори.

 

Сьогодні офіс ГО «Ветерани АТО Пологівщини» вже відкрив свої двері для військовослужбовців району. Знаходиться він за адресою: м. Пологи, вул. Державна, 75, ІІ поверх, кімната 74. Прийомні дні – середа і субота з 8:30 до 14:00.


За інформацією можна звертатися до Олега Вороніна (050-451-20-86), а також до його помічників Дмитра Єфименка (095-133-32-06) і Андрія Семененка (050-594-97-09).

 

 


 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)