Дороги "вбивають", а влада РЕКОМЕНДУЄ

27 Серпня в 16:23  0  1537

На районіДороги "вбивають", а влада РЕКОМЕНДУЄ

Жителі Чернігівського та Пологівського районів уже не вперше висловлюють занепокоєння станом автомобільних доріг. Незадовільний стан спричинений частим рухом великовагових транспортних засобів, що прямують з Новополтавського кар'єру.

 

Для вирішення цього питання тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян провела нараду. В обговоренні взяли участь заступник голови облдержадміністрації Андрій Антонов, директор Департаменту промисловості та розвитку інфраструктури облдержадміністрації Марина Барановська, голова Чернігівської ОТГ Віталій Манич, голова Пологівської міської ради Юрій Коноваленко, директор ДП «Місцеві дороги Запорізької області» Геннадій Тімченко, заступник начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області

 

Михайло Прохоров, керівник проєкту ТОВ «Автомагістраль-Південь» Олександр Чорний, заступник головного інженера ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» Олександр Цвященко, голова правління ПрАТ «Новополтавський кар'єр» Андрій Давиденко.

 

– Така ситуація неприпустима, адже одні дороги ми ремонтуємо, і в той же час руйнуємо інші. При цьому фінансування на їх ремонт не передбачалось. У Чернігівському та Пологівському районах уже склалася напружена ситуація, жителі окремих населених пунктів незадоволені і їх також можна зрозуміти. Ми вдячні підрядним підприємствам, що здійснюють ремонтні роботи і роблять це швидко та якісно. Однак зрозумійте і нас також – це наша територія, наші громадяни, які щоденно користуються цими дорогами, – наголосила Елла Слепян.

 

Андрій Антонов пояснив, що вкрай незадовільний стан автомобільних доріг у Чернігівському та Пологівському районах пов’язаний з рухом великовагових транспортних засобів, які рухаються з перевищенням допустимих вагових норм.

 

За підсумками обговорення Елла Слепян рекомендувала ПрАТ «Новополтавський кар'єр» забезпечити випуск транспортних засобів з території підприємства з урахуванням допустимих вагових норм: на дорогах загального користування місцевого значення із загальною масою (разом з масою транспортного засобу) – не більше 24 т, державного значення – не більше 36 т.

 

Крім цього, перевезення вантажів від ТОВ «Новополтавський кар’єр» до автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпро – Запоріжжя – Маріуполь мають здійснюватися дорогою місцевого значення С081418 /Н-08/ – Семенівка.

 

ТОВ «Автомагістраль-Південь» рекомендовано дотримуватися вагових норм та взяти участь у відновленні асфальтного покриття найбільш проблемних ділянок автодороги місцевого значення О081983 Чернігівка – Новополтавка – Семенівка – Басань, пошкодженого внаслідок руху великовагових транспортних засобів підприємства.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
6
Сміх
11
Жах
46
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)