Пологівцю зле! Стало відомо що за створіння вкусило чоловіка

3 Серпня в 12:45  0  2205

Події містаПологівцю зле! Стало відомо що за створіння вкусило чоловіка

Днями ми писали про нашого колегу, який постраждав від укусу невідомого отруйного павука. Після контакту з комахою чоловіку стало зле, йому знадобилась допомога лікарів. Аби з’ясувати наскільки істота небезпечна, павука віднесли до санстанції. Вже є результати.


Лікар епідеміолог Тетяна Одинець констатувала, що цей вид павуків не належить до Австралійського Сумочного ядовитого павука, як ми гадали раніше, хоча і схожий.
Та розслаблятися зарано. Всі павуки, що проживають на території України є ядовитими!

 

"Даний жовтий павук прокушує шкіру людини, його укус є досить болючим. Викликає печіння, свербіж, набряк м'яких тканин, біль і загальне нездужання. Але його яд не є смертельним для людини!," - наголошує лікар.

 

Цей павук жалить як оса, досить сильно подразнюючи рецептори шкіри. При укусі такого павука необхідно залишити нерухомою постраждалу частину тіла, аби отрута не так швидко всмокталася у кров та звернутися за допомогою до лікарів. Полегшення самопочуття наступить протягом двох - трьох діб.

 

Найнебезпечнішими павуками нашої місцевості сьогодні залишаються каракурт і тарантул.Отрута цих комах має нервово - паралітичну дію. В результаті потрапляння отрути у кров людини, настає оніміння та параліч кінцівок. Їх укус може стати смертельним для людини.

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  MoskivetsAlla   alt 03.08.2018 14:42
З чоловіком все гаразд? Ще більше почала боятися цих "створінь".
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)