«Не встигли встановити - вже покрали?»

1 Червня в 16:23  0  1308

Події міста«Не встигли встановити - вже покрали?»

Це запитання, з яким до нашої редакції звернулися пологівці, стосувалося дитячих майданчиків на вул. Щасливій та вул. Пушкіна, встановлених у травні. До комплектів увійшли гойдалки, пісочниці, гірки. На днях матусі з дітьми виявили, що пісочниці з гойдалками зникли. «Знову вкрали!» - обурилися пологівці, що наші люди не цінують те, що мають.

 

На щастя, думали гірше, ніж виявилося насправді. Міський голова Юрій Коноваленко заспокоїв: ніхто нічого не крав.


- Працівники київської фірми, яка виграла тендер, привезли і встановили майданчики, але помилилися. Пісочниці і гойдалки не відповідали умовам нашого тендеру. Пісочниці виявилися не тих розмірів, які ми прописали в документах, а гойдалки - на ланцюгах, а ми замовляли на плоскій трубі. Вони безпечніші. Коли ми виявили невідповідності, то направили фірмі претензію. Працівники приїхали, забрали пісочниці та гойдалки зі всіх чотирьох майданчиків, зокрема, і по вул. Щасливій і Пушкіна, та пообіцяли за десять днів замінити конструкції на ті, які відповідають нашим вимогам, - пояснив міський голова.

 

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)