Візит консультанта проекту «Удосконалення соціальних і адміністративних послуг» до Поліг

21 Грудня в 16:04  0  497

На районіВізит консультанта проекту «Удосконалення соціальних і адміністративних послуг» до Поліг

Пологівський район вступив в Менторську програму «Удосконалення послуг соціальних і адміністративних інституцій», що впроваджується за рахунок фінансової підтримки Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ).


В рамках програми з робочим візитом на території Поліг перебуває консультант проекту Анна Левкіна. Сьогодні, 21 грудня, активні, ініціативні пологівці та громадські районні організації зустрілися з консультантом. Ціль зустрічі -  спілкування та виявлення проблем громадян і членів громадських організацій, виявити проблеми співпраці населення і органів влади.

 

Кожен з присутніх міг висловити власну думку стосовно роботи місцевих органів влади. Активні громадяни висвітлювали діяльність або бездіяльність тих чи інших керуючих органів, висловлювали побажання та ідеї щодо реалізації продуктивної співпраці, ділились досвідом взаємодії з керманичами.


Після чого представницею проекту будуть надані рекомендації органам місцевої влади щодо подальшої роботи з незахищеними верствами населення.. Також будуть напрацьовані певні рекомендації, які посилять інтеграцію соціальних послуг в районі, що в подальшому підвищить якість надання публічних, соціальних та адміністративних послуг.

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

Пологи (г.)