На Пологівщині пайщики “воюють” з орендарями!

11 Серпня в 10:20  0  1719

На районіНа Пологівщині пайщики “воюють” з орендарями!

Пайщики ТОВ “Стелсі” висловлюють своє невдоволення стосовно встановленої суми оплати земельних паїв і вимагають більше!


Відповідно договору оренди, за пай селяни отримують близько 7 тис.гривень. Але власники земель зазначають, що це в рази менше у порівнянні з іншими господарствами. Люди налаштовані серйозно, в разі ігнорування їхніх вимог орендарем, погрожують передати свої угіддя в оренду іншому господарству! Нарікають і на те що частина господарських земель які відведені під пасовища і досі залишаються не оформленими документально.

 

З цього приводу сьогодні, 11 серпня, в с. Інженерне Пологівського району пройшло зібрання ініціативної групи пайщиків.

 

Директор сільського господарства, орендар Сергій Крачковський не зміг бути присутнім на зібранні, бо знаходився у відрядженні.


У телефонній розмові пояснив, що сума виплати встановлена за пай продиктована розміром самого паю, в середньому він становить 2,5 - 3 гектари. У сусідніх угіддях сума більша, тому що паї більші.


"Свої зобов'язання перед пайщиками ми виконуємо, відповідно договорів оренди. Зважаючи на цьогорічний неврожай, зараз не можна сказати про те чи з'явиться можливість людям виділити додаткові кошти, як ми робили минулого року. Наразі ми готові виплатити половину суми, коли зберуть весь врожай, обов'язково розрахуємось у повному обсязі! Стосовно оформлення земельних угідь відведених під пасовища, наразі технічна документація на них майже готова. Окрім виконання своїх обов'язків перед пайщиками, ми допомагаємо вирішувати багато соціальних питань. Але про це, люди чомусь забувають!,- пояснює керівник.

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)