Шмигаль заговорив про віялові відключення електроенергії

16 Січня 2021 09:02  0  1557

На Вкраїні та у світіШмигаль заговорив про віялові відключення електроенергії

Нинішнє зниження температури українська енергосистема пройде стабільно

 

Прем'єр Денис Шмигаль запевнив, що необхідності у "віялових відключеннях" електроенергії немає.

 

"15 січня "Енергоатом" запускає один зі своїх блоків, виводить його з ремонту, далі, буквально, через короткий час, запускається другий блок.

Фактично ці параметри дають нам впевненість в тому, що ми до віялових відключень, як до механізму збалансування енергосистеми, вдаватися не повинні, і не будемо", - підкреслив прем'єр.

 

"Для цього є всі передумови. Єдина складність, яку сьогодні відчуває енергосистема, низькі залишки вугілля на складах вугільних ТЕС. У зв'язку з цим пройшли наради, прийняті рішення, в разі необхідності, запуск газомазутних блоків, а також переведення вугільних блоків на спалювання газу" , - пояснив голова уряду.

 

За його словами, крім імпорту вугілля, зокрема, з Казахстану, вугілля забезпечать українські шахти.

 

"Єдине, є певна інерційність. Коли склади були забиті, вугільні шахти призупинили або скоротили видобуток, а зараз починають відновлювати її", - сказав він та додав, що на це потрібен певний час.

 

"Зміщення ремонтних програм окремих боків, зокрема, атомних, плюс похолодання - збільшення попиту на електроенергію - привели до швидкого, несподіваного спрацьовування вугілля на складах.

 

А коли немає на потоці вугілля, то запуск цього процесу вимагає часу. Ось і виник такий плюс мінус дво-тритижневий розрив, який привів до недостатньої кількості вугілля на складах. Але він некритичний", - сказав Шмигаль.

 

"Ситуація непроста ... Але й не критично складна", - резюмував він.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
8
Сміх
20
Жах
49
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

IMG_8942.jpg

Пологи (г.)