У Гусарці побудують вітрову електричну станцію Есть фото

13 Серпня 2018 14:49  0  2090

Новини БільмакаУ Гусарці побудують вітрову електричну станцію

Минулої п'ятниці, 10 серпня, в актовій залі Гусарківського НВК, під головуванням першого заступника голови Більмацької райдержадміністрації Василенка О.П. відбулися громадські слухання щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації «Детальний план території під розміщення вітрової електричної станції з трансформаторною підстанцією за межами с. Гусарка на території Гусарківської сільської ради Більмацького району»

.

В інформаційному заході, який проводився в рамках громадського обговорення проекту зазначеної вище містобудівної документації, взяли участь 21 мешканець Гусарківсьуої громади, представники інвестора - ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ВІНД ГРУП» та розробника – ФОП Лукашева Ю.В.

 

Під час громадських слухань були представлені основні положення проекту детального плану території під розміщення вітрової електричної станції з трансформаторною підстанцією за межами с. Гусарка, доведені етапи впровадження технології виробництва електричної енергії з відновлювальних джерел, завірено про обов'язкове залучення мешканців Гусарківської сільської ради в процесі подальшого будівництва вітроелектростанції, обговорено внесок інвестора в інженерно-транспортну інфраструктуру населених пунктів громади (влаштування вуличного дорожнього покриття тощо).

 

За результатами обговорення прийнято рішення схвалити основні проектні рішення детального плану території під розміщення вітрової електричної станції з трансформаторною підстанцією за межами с. Гусарка на території Гусарківської сільської ради Більмацького району Запорізької області. Керівництву ТОВ «ЮКРЕЙНІАН ВІНД ГРУП» рекомендовано розглянути питання перереєстрації підприємства, як юридичної особи, з місцезнаходженням в Більмацькому районі, з метою подальшого надходження ПДВ до місцевого бюджету.

 

Також, з метою зняття соціальної напруги, райдержадміністрацією буде оприлюднено витяг з протоколу засідання архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування та архітектури облдержадміністрації про розгляд та погодження з відповідними службами проекту детального плану території під розміщення вітрової електричної станції з трансформаторною підстанцією за межами с. Гусарка на території Гусарківської сільської ради Більмацького району Запорізької області (в частині дотримання санітарних, будівельних, екологічних та ін. норм законодавства).

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
1
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)