Відеорепортаж: Про що говорили на виставці декоративних птахів Есть видео

9 Вересня в 07:03  0  1242

Події містаВідеорепортаж: Про що говорили на виставці декоративних птахів

Розмаїттям живих барв заповнився парк біля Пологівського РБК 7 вересня, де пройшла виставка-ярмарок пернатих і тварин

 

 

З любов’ю та гордістю учасники пропонували своїх вихованців. В захопленні були не тільки діти, а й дорослі. Різноманітні породи голубів, кроликів, курей, гусей, качечок; павичі, фазани, цесарки, папужки різних забарвлень…

 

Помилуватись, поспілкуватись було з ким. Звернули увагу на себе і амадинки - маленькі пташечки, які займають почесне місце в світі серед канарок та попугайчиків. Зовсім маленькі, вони своїм виглядом та співом створять в оселі затишок і принесуть радість. А курочки сібрайти, виведені англійцем Сібрайтом ще в 1815 році, не тільки яскраві та милі, ще й добрі несушки. Шиншилли й котики, кролики й нутрії… Милуйся, роздивляйся, купуй і поліпшуй статок.

 

Тож, дякуючи організатору виставки Віталію Пащенко, пологівчани отримали свято спілкування, радості та придбання новинок селекції. Впевнені, що виставка - ярмарок набере ще більших обертів і стане для пологівчан не тільки осередком спілкування та отримання нових вражень і знань, а і поштовхом для розвитку власного господарювання.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

14
Супер
0
Сміх
0
Жах
1
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)