Морпіх присвятив вірш товаришу, який загинув з Артемом Корнєвим Есть видео

31 Жовтня 2016 15:59  0  3202

ОсобистістьМорпіх присвятив вірш товаришу, який загинув з Артемом Корнєвим

Військовослужбовець 36 окремої бригади морської піхоти Олександр Вознюк знайомий багатьом пологівцям, хоча сам проживає на Полтавщині. Доля занесла його до нашого краю з Миколаєва разом з його побратимами.


За плечима молодого бійця служба в Криму, потім на Сході Україні. В зоні АТО загинув його близький друг Юрій Загребельний, якому він пізніше присвятив душевний вірш «Что за слово такое, война?». Нагадаємо, що Юрій загинув разом із пологівським солдатом морської піхоти Артемом Корнєвим.


У Пологах Олександр Вознюк знайшов нових друзів, потоваришував із заступником голови Пологівської РДА Іриною Півень та спеціалістом відділу освіти Ангеліною Устименко. Саме вони розповіли нам про те, що Олександр пише чудові вірші.


«Все наскільки складно, але саме війна показала, хто є ким. Саме вона так безжально зароджує паростки любові до України і пробуджує українця у кожному серці. В цьому страшно зізнаватись, але саме війна знайомить зі справжніми людьми, з тими хто ніколи тебе не зрадить. Олександр Вознюк – де б ти не був, знай що в тебе є справжні друзі в Пологівському районі», - написала Ангеліна Олександрівна на своїй сторінці у Фейсбуці. Коли ми пізніше познайомилися із Олександром, то зрозуміли, що таких людей, як він дійсно не багато і Україна може ним пишатися. Історію морпіха та його вірші шукайте в найближчому номері газети «Районка».

 

 

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)