Виростеш двірником! Есть фото

25 Жовтня в 12:20  0  805

ОсвітаВиростеш  двірником!

Батькам здається: якщо намалювати дитині страшнішу перспективу, дитя стрепенеться, жахнеться і робитиме все, щоб ця страшна реальність ніколи не настала. Вона буде, як слід, заправляти ліжко, прибирати у власній кімнаті, вчитися гарно – тільки, щоб намальовані батьками жахи не збулися.


«Виростеш і двірником станеш!» - саме так я кажу своєму синові, коли той не слухається або приносить додому погані оцінки. – «До вишу не вступиш, на роботу нормальну тебе не візьмуть, якщо будеш так вчитися. Що взагалі з тебе такого виросте?» Бачу, що це не працює, а лише накаляє ситуацію в родині.


Цю проблему коментує кваліфікований запорізький психолог Марина Колодій.


 


- Навіть якщо батьки мають ангельський характер, соломонову мудрість і безмежне терпіння, діти все одно наслухаються від світу, що вони не потрібні, не там стоять, не так сидять, не те роблять - і взагалі краще б їх не було. Батьки якось не бачать різниці між повагою і вседозволеністю. Одні обурюються: «Що ж мені, в попу йому тепер дути?» Інші пояснюють, що ставляться з повагою до вибору своїх дітей.


Якщо дитину хвалити за кожне, нехай навіть незначне досягнення, інтерес до навчання проявлятиметься дуже швидко. Віра в себе і власні сили - головна складова будь-якого успіху.

 

Якщо постійно озвучувати дитині «У тебе все вийде», «Ти зможеш це зробити, якщо постараєшся», ставлення до будь-якого навчального процесу складатиметься гармонійно. Звісно, говорити, що станеш двірником чи трактористом, не варто. Так ви вселятимете відразу до людей даних професій, а це неприпустимо. Слід любити свою дитину, тому що у любові є разюча властивість: вона сама підказує правильні рішення. Не знаєш, як робити, - роби з любові, не помилишся. Тут головне - серйозне ставлення батьків до проблем, невдач та успіхів своєї дитини. Адже якщо дитина бачить, як її цінують, підтримують і поважають батьки, бажання вчитися стає для неї таким само природним, як дихання або сон.

 

 

 

Автор: Наталя НІКІТЧУК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)