Випускні вечори на Пологівщині пройдуть після 19 червня

31 Березня в 10:27  0  601

ОсвітаВипускні вечори на Пологівщині пройдуть після 19 червня

За інформацією директора департаменту освіти і науки Запорізької ОДА Тетяни Озерової, якщо раніше в документах з МОН стояла конкретна дата проведення свята, то на сьогодні такого немає. Але з метою забезпечення організованого закінчення навчального року департамент освіти і науки ОДА пропонує провести свято Останнього дзвоника у всіх загальноосвітніх навчальних закладах у єдиний день - 26 травня.


У відділі освіти, молоді і спорту підтверджують: з метою забезпечена організованого закінчення навчального року закладами освіти Пологівського району було визначено, що навчальний рік все таки триватиме до 26 травня. В цей день у всіх загальноосвітніх навчальних закладах району відбудеться свято Останнього дзвоника.


У зв'язку з тим, що вручення атестатів про повну загальну середню освіту відбудеться після оголошення результатів ЗНО, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації рекомендує навчальним заклад району провести випускні вечори після 19 червня.


До речі, цього року одинадцяті класи покинуть 166 випускників. З дев’ятих класів підуть 303 учні.

 

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)