Випускні у школах цього року пройдуть пізніше?

1 Листопада в 08:58  0  674

ОсвітаВипускні у школах цього року пройдуть пізніше?

За інформацією директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації Тетяни Озерової, основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році розпочнеться пізніше, ніж торік - 23 травня - і триватиме до 16 червня.

 

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів зараховуватимуться як оцінки за ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти для випускників старшої школи. Так, майбутні випускники складатимуть українську мову і літературу, математику або історію України, а також один навчальний предмет за вибором випускника.


Тестування з української мови і літератури відбудеться 23 травня, математики – 31 травня, історії України – 2 червня, іспанської, німецької та французької мов – 25 травня, англійської мови – 29 травня, російської мови – 6 червня, біології – 8 червня, географії – 12 червня, фізики – 14 червня, хімії – 16 червня.


Тестові завдання для перевірки навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів (ДПА) буде укладено за програмами, які орієнтовані на рівень стандарту.


Тетяна Озерова підкреслила, що навчальний рік у загальноосвітніх навчальних закладах незалежно від підпорядкування, типів і форм власності закінчиться не пізніше 1 липня наступного року. Останній дзвінок пройде традиційно наприкінці травня, а вручення документів про освіту випускникам 11-х класів відбудеться після отримання результатів ДПА/ЗНО.


За логікою, випускні вечори теж мають змінити дату. Так, традиційно документи про освіту випускники пологівських шкіл отримують під час випускних вечорів, які проходять наприкінці травня – на початку червня. Відповідно, цього року документи випускники отримають після 16 червня. Проте у методичному кабінеті відділу освіти, молоді і спорту Пологівської РДА повідомляють, що жодних розпоряджень щодо згаданої зміни поки що не отримували. Так, у випускників та їх батьків ще є час визначитися з датою випускного.

 

 

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)