"Запоріжжяобленерго" зобов'язали виплатити подвійні компенсації гуляйпільцям і не тільки

27 Травня 2021 15:31  0  1683

У регіоні"Запоріжжяобленерго" зобов'язали виплатити подвійні компенсації гуляйпільцям і не тільки

26 травня Нацкомісія зобов'язала підприємство "Запоріжжяобленерго" виплатити компенсації 1257 споживачам за перебої в електропостачанні

 

Про це повідомляє 061 з посиланням на рішення НКРЕКУ.

 

НКРЕКУ провела засідання, де було розглянуто рішення про накладення штрафу на "Запоріжжяобленерго". Перевірки виявили цілий ряд порушень законодавства в сфері регулювання ринку електроенергії і ліцензійних умов, які допустила компанія.

 

Зокрема "Запоріжжяобленерго" зобов'язали виплатити подвійні компенсації 1257 споживачам на загальну суму в 502,8 тисячі гривень. До 1 серпня 2021 року "Запоріжжяобленерго" має надати в НКРЕКУ копії документів, що підтверджують виплати.

 

Перевірка НКРЕКУ встановила, що в 2019-2020 році "Запоріжжяобленерго" не виплатила їм компенсації за недотримання гарантованого стандарту "відновлення електропостачання після перерв в електропостачанні протягом 24 годин".

 

Було виявлено 15 таких випадків у Запоріжжі, Мелітополі, Василівці, Гуляйполі, Михайлівці і Бердянську. У НКРЕКУ додали, що в деяких випадках компанія намагалася видати "форс-мажорні відключення" за "планові".

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

30
Супер
1
Сміх
3
Жах
6
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)