Скільки заплатять ветеранам до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

24 Квітня в 12:28  0  820

На районіСкільки заплатять ветеранам до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

Виплати повинні здійснити до 5 травня

 

Уряд встановив розмір і порядок виплати щорічної разової грошової допомоги учасникам бойових дій, інвалідам війни, учасникам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також жертвам нацистських переслідувань, повідомляє прес-служба Департаменту соціального захисту населення та питань АТО.

 

Щорічну грошову допомогу до Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ветерани отримають до 5 травня.

 

Відповідну постанову Кабінет Міністрів ухвалив 5 квітня.

 

Сума допомоги коливається від 500 до 3 500 гривень.

 

Отримати їх можна буде у відділеннях зв'язку або банках за місцем отримання пенсії, а не пенсіонерам - за місцем проживання.

 

Отже, згідно з прийнятим Урядом рішенням, до 5 травня у 2016 році на виплати можуть розраховувати:

 

1) інваліди війни та колишні малолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язні концентраційних таборів, ґетто та інших місць примусового тримання, визнані інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:

 

I групи – 3 500 гривень;

 

II групи – 3 100 гривень;

 

III групи – 2 700 гривень;

 

2) учасники бойових дій та колишні неповнолітні (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язні концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, а також діти, які народилися у зазначених місцях примусового тримання їх батьків, – 1 200 гривень;

 

3) особи, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, – 3 500 гривень;

 

4) члени сімей загиблих та дружини (чоловіки) померлих інвалідів війни, дружини (чоловіки) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружилися вдруге, – 600 гривень;

 

5) учасники війни та колишні в’язні концентраційних таборів, ґетто, інших місць примусового тримання, особи, які були насильно вивезені на примусові роботи, діти партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 500 гривень.

 

Цього року розмір виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у порівнянні з 2016 роком збільшено в середньому на на 500 гривень.

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

Тисни сюди

evrostil_neww.jpg

robota_200_200_1.jpg

robota_200_200_2.jpg

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)