Черговий випадок наслідків медичної реформи в реальному житті

2 Липня в 15:05  0  2797

На районіЧерговий випадок наслідків медичної реформи в реальному житті

Жителі села Пологи стурбовані, бо вже другу добу на місцевій автобусній зупинці живе жінка. Від допомоги відмовляється, говорячи що її зустріне чоловік. При собі має паспорт.

 

Історія викликала певне занепокоєння у селян, адже кожному жінка розповідала різну інформацію, та, в результаті, почала плутатися і нервувати.

 

Сільська голова Марина Рубан повідомляє, що дізнавалася про незнайомку з учорашнього дня. Залучившись підтримкою дільничного, вдалося дізнатися деякі факти. Неля Олександрівна, 1966 р.н, проживала в селі Чумацьке, та вже майже 40 років знаходиться на лікуванні у психоневрологічному диспансері.

 

За словами сільської голови Костянтиніської сільської ради Наталії Дмитренко, жінка має сумну історію. Наслідком спадкової психоневрологічної хвороби стала особиста життєва трагедія.

 

Довгі 40 років Неля Олександрівна лікувалася по різних закладах. За цей час будинок, у якому проживала жінка, почав руйнуватися, та став непридатним для житла на сьогоднішній день - повідомляє Наталія Миколаївна.

 

Після того, як відбулася медична реформа, стосовно скорочення діяльності психоневрологічних диспансерів, дуже багато людей вийшли у світ.

 

Тепер аби продовжити лікування жінка має дати згоду на лікування у диспансерному інтернаті. Але пацієнтка категорично відмовляється там перебувати.

 

Пакет відповідних документів та довідок, необхідних для перебування та лікування у інтернаті у сільській раді є. Єдиним документом, якого не вистачає є заява Нелі Олександрівни. Без згоди пацієнтки її не приймуть до закладу відповідного направлення - додає сільська голова.

 

Наталія Дмитренко додає, що без ліків жінка може піддаватися паніці або неконтрольованій агресії. Як вона почуватиметься без лікування - невідомо.

 

Сільська голова повідомила, що звернулася за допомогою до голови Пологівської РДА.

 

Поки питання про подальшу долю жінки вирішується, Неля Олександрівна продовжує сидіти на лаві сільської зупинки.

 

Автор: Ольга АНГЕЛОВА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

3
Супер
3
Сміх
146
Жах
38
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)