У Пологівській районній дитячій школі мистецтв пройшов випускний вечір Есть фото

3 Червня в 20:37  0  1080

КультураУ Пологівській районній дитячій школі мистецтв пройшов випускний вечір

Випускниками художнього відділення разом з їх викладачами підготовлено святкову програму з вітаннями, словами подяки працівникам школи мистецтв, розвагами і спогадами про шкільне життя в мініатюрах, з переглядом світлин.

 

Директор школи Л. Кас’яненко вручила випускникам свідоцтва про закінчення школи і отримання ними початкової мистецької освіти, грамоти за відмінне навчання, активну виставкову діяльність і високі творчі досягнення.

 

Зі словами вітань до дітей та їх батьків, до вчителів звернулася начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації М.Діденко.

 

Батьки дякували вчителям за роботу. Діти дарували квіти своїм наставникам.

 

Цього ж дня відбувся випускний вечір для випускників музичного і хореографічного відділень школи.

 

Зі словами привітань до присутніх в залі випускників, їх батьків, до викладачів школи звернулася заступник голови райдержадміністрації І.Півень.

 

Керівник школи Л.Кас’яненко вручила випускникам відповідні свідоцтва про закінчення школи, визначеним випускникам-грамоти за відмінне навчання та активну концертну діяльність.

 

Батьки випускників у своєму виступі згадали цікаві моменти за роки навчання в школі, подякували усім викладачам за їх труд.

 

Випускники демонстрували відеоролики про шкільне життя, грали на музичних інструментах, співали і виконували хореографічні замальовки у різних стилях танцю, грали тематичні театральні мініатюри.

 

Святкування проходило в душевній атмосфері. Деколи на очах дітей з’являлись сльози суму за тим, що вже ніколи не повернеш. Залишається тільки пам’ять про шкільне життя, вміння і знання, які пронесуть випускники через усе життя.

 

Вітаємо вас, випускники Пологівської школи мистецтв-2018!

 

Нехай здійснюються ваші мрії, натхнення вам і нових здобутків на життєвому шляху!

 

За інформацією відділу культури і туризму

 

 

 

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

Пологи (г.)