У Кінськороздорівському НВК відбувся випускний бал Есть фото

19 Червня в 12:37  0  2615

ОсвітаУ Кінськороздорівському НВК відбувся випускний бал

Урочистий захід для випускників пройшов минулої п’ятниці у традиційному форматі, на шкільному подвір’ї.

 

Розпочався святковий вечір із вручення атестатів зрілості - про повну загальну середню освіту випускникам одинадцятого класу. Цього року одинадцятий клас закінчили 15 учнів.

 

Зі вступом у доросле життя випускників прийшли привітати представники Воскресенської ОТГ. Багато теплих слів на адресу вчорашніх школярів сказали батьки і педагоги. Почесні гості побажали випускникам успіхів в житті, вдалого вступу у вищі навчальні заклади, знайти своє справжнє покликання і самореалізуватися в обраній професії.

 

Випускний бал - подія, яка викликає змішані почуття в душі вчорашніх школярів. З одного боку, це радість від того, що виснажливі уроки і домашні завдання залишилися позаду, а попереду чекає новий «дорослий» етап життя. З іншого, це смуток від прощання з рідною школою, вчителями та друзями. Прощання з цілою епохою у житті. Весь цей калейдоскоп із суперечливих почуттів і бажань читався на обличчях випускників.

 

Сотні випускників цьогоріч на Пологівщині скажуть школі «прощай». Або, швидше, «до побачення!» Адже як би не склалося життя, ця чудова пора назавжди залишиться в серці. І ще не раз вчорашні випускники будуть повертатися у рідні школи, де їх чекають і де їм завжди раді!

 

 

Автор: Людмила СОВА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Loading...

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

СТРОЙОПТТОРГ_10_07_18.jpg

oez_robota_16_07_18_3.jpg

 

oez_robota_16_07_18_2.jpg

 

oez_robota_16_07_18_1.jpg

Пологи (г.)