Стало відомо, які випускники отримають допомогу від держави

17 Листопада в 07:05  0  397

ОсвітаСтало відомо, які випускники отримають допомогу від держави

Розмір допомоги буде як 5 мінімальних зарплат — 6890 грн

 

Випускникам педагогічних вузів виплачуватимуть одноразову грошову допомогу, якщо вони працюють за своєю спеціалізацією. Про це йдеться у наказі Мінсовіти №1334. Його підписав цього місяця заступник міністра освіти й науки Володимир Ковтунець.

 

Документ передбачає фінансову допомогу випускникам-педагогам, які 2016 року здобули освіту на денній формі та уклали договір про роботу в загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах не менш як на три роки.

Розмір допомоги буде як 5 мінімальних зарплат — 6890 грн.

 

“Це – розумний крок. Він сприятиме підвищенню зацікавленості молодих спеціалістів до роботи в навчальних закладах”, – каже Станіслав Ніколаєнко, колишній міністр освіти і науки України.

 

Такі виплати роблять із 2006 року. Гроші виділяє на це Міністерство освіти й науки. Спрямовує їх у педагогічні навчальні заклади.

 

“Коли був народним депутатом, я запровадив систему заходів щодо відновлення престижності професії вчителя. Ми відновили звання народний вчитель, виплату премій кращим вчителям, зокрема започаткували виплату матеріальної допомоги випускникам педагогічних університетів. За 10 років виплат одноразової допомоги студентам-освітянам значних проблем не виникало. Бувало, коли випускник підписував контракт із освітнім закладом, а невдовзі розривав його. Це поодинокі випадки, які виникли через різні життєві ситуації — заміжжя, вагітність тощо”, – говорить фахівець.

 

3 жовтня цього року для випускників медичних вузів скасували обов’язкове відпрацювання за фахом у сільській місцевості. Це передбачають зміни до закону про вищу освіту.

 

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

r.gif

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)