Винаходи пологівських школярів вражають! Есть фото

15 Листопада в 14:46  0  720

На районіВинаходи пологівських школярів вражають!

У той час, як учні району відпочивали на канікулах, 6 учнів гімназії «Основа» вирушили до міста Київ для роботи над науково-дослідницькими роботами в лабораторіях Малої академії наук України. Супроводжували дітей вчителі Валентина Іванівна Шерстюк та Ірина Володимирівна Дадіані.


Діти працювали в фізичній та математичній школі МАН. Робота дала досить добрий результат, усі учні приступили до написання своїх наукових робіт, які стануть цікавими навіть не науковцям.


Павло Борисов, учень 9-А класу, працює над темою «Дослідження різних типів вітродвигунів для роботи мобільної вітрової електростанції»: створена ним установка не займатиме багато місця в рюкзаку, досить швидко складатиметься, вироблюватиме достатню кількість енергії для того, щоб працювали світлові діоди або могли заряджатися малопотужні акумулятори.


- Павло почав конструювати власну модель мобільної вітрової електростанції. Цей винахід дозволить заряджати мобільний телефон від альтернативної енергії (вітру). Також його однокласник зацікавився станом наших доріг та як впливає пересування такими дорогами на підвіску автомобіля, - захоплено ділиться Ірина Дадіані.


Вона розповіла про кожного юного винахідника:


Владислав Савічев, учень 9-А класу, тема «Дослідження впливу штучних нерівностей дорожніх шляхів Пологівського району на ходову частину та колеса автомобілів».


Автомобіль - не розкіш, а засіб пересування. І це твердження останнім часом стало особливо актуальним. Кількість автомобілів різко зросла, і варто відзначити, що технічні характеристики цих автомобілів дозволяють людині пересуватися досить швидко. Воно, звичайно ж, добре, але іноді виникають проблеми. Стало дуже небезпечно бути пішоходом.


Дмитро Цихмистро, учень 10 класу, тема «Інформаційна безпека. Способи та важливість захисту інформації»


Актуальність теми полягає в тому, що проблеми інформаційної безпеки мають не тільки місцеві (приватні) і державні, а й геополітичні аспекти. Це комплексна проблема, тому її рішення розглядається на різних рівнях:

 

законодавчому, адміністративному, процедурному і програмно-технічному. Практично вся сучасна інформація готується в електронній формі або може бути досить легко її набути. Характерною особливістю такої інформації є можливість сторонніх осіб легко і непомітно спотворити, скопіювати або знищити її. Протиправні дії з інформацією не тільки зачіпають інтереси держави, суспільства і особистості, але й мають негативний, а часом трагічний та катастрофічний вплив.


Ілля Драбчук, учень 10 класу, тема «Дослідження економічно та практично вигідного переходу на новий альтернативний вид опалення навчальних закладах Пологівського району».


Енергетичні газові проблеми нашої країни упродовж останніх років все загострюються. Не краща ситуація і у галузі електроенергетики. Нині електроенергія в нашій країні виробляється за допомогою електростанцій, які є одними з найбільших забруднювачів повітря. Також вагомою проблемою є повна залежність роботи станцій від корисних копалин (вугілля), поклади якого майже вичерпані та здебільшого знаходяться на території Донецької та Луганської області (зона АТО).


Іван Поліно, учень 9-А класу, тема "Математична модель в біології. Дослідження чисел Фібаначі».


Анастасія Дяченко, учениця 9-А класу, тема "Математична модель в механіці", дослідження математичної моделі глибини метро.


Вчителі бажають школярам гарно навчатися, вдало працювати та вірити в свій успіх. Так тримати!

 

 

 

 

 

 

Автор: Оксана БЕВЗЮК

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

Loading...

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...

agroglobal.jpg

evrostil_neww.jpg

Пологи (г.)