Багато молодих пар ставляться до вінчання, як до традиції

4 Червня 2012 15:52  0  4363

Запитай у "РАЙОНКИ"Багато молодих пар ставляться до вінчання, як до традиції

   Пора весіль зазвичай припадає на літо та осінь. Укладаючи шлюб, молоді пари замислюються і над вінчанням. Чим є вінчання і скільки разів можна вінчатись?


   Про це розповідає настоятель храму Святителя Миколи Чудотворця Мирлікійського протоієрей Микола Гуй.

 

Венчание - обреж фото.JPG

 

   - Що означає вінчання? І для чого воно потрібне?

 

   - Вінчання - це таїнство, установлене самим Ісусом Христом. Люди, які вінчаються, беруть на себе обов'язок бути прикладомяк для Бога, так і для суспільства.
Апостол Павло сказав: «Мужі, любіть жінок своїх, як Господь любить Церков. Ісус - голова Церкви, так і чоловік - голова жінки». Прикметою подружжя має бути одність, нерозривність та святість. Розтлумачимо, що ж означає: одність, нерозривність і святість.

 

   «Одність». Господь заснував одну Церков і за неї пожертвував собою, тож серце чоловіка має належати одній жінці, так як серце жінки має належати одному чоловіку.

 

  «Нерозривність» означає зв'язок Христа з однією Церквою. Ісус про шлюб сказав так: „Тож, що Бог злучив, людина нехай не розлучає!" (Мк. 10:9). Хочу зазначити, сьогодні церков не схвалює розлучення, а перелюбство (зрада, позашлюбний любовний зв'язок) є гріхом.

 

   «Святість». Вінчання - є свято чоловіка та жінки. Саме вінчанням закріплюються у шлюбі християнські чесноти та християнська побожність. День вінчання є днем великої ласки Божої, що супроводжує шлюб увесь подальший час.

 

   - Як сьогодні ставляться до вінчання молоді пари?

 

   - Нажаль, багато пар ставляться до вінчання, як до традиції. Якщо люди вірять, що будуть разом усе життя, упевнені один в одному, кохають один одного від чистого серця - то вони, не вагаючись, вінчаються.

 

   - Скільки разів можна вінчатись і чи можливо «розвінчатися»?

 

   - Право визнання церковного шлюбу неіснуючим і дозвіл вступити в новий церковний шлюб належить тільки єпархіальному архієреєві. На підставі наданого свідоцтва про розлучення, виданого РАЦСом,єпархіальний архієрей знімає колишнє благословення і дає дозвіл на вступ в новий церковний шлюб, якщо цьому немає канонічних перешкод. Єпархіальне управління не робить ніякого дізнання про мотиви розлучення. Сьогодні, за церковними правилами, вінчання можливе до трьох разів.

 

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

0
Супер
0
Сміх
0
Жах
0
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 3

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Avaddon 08.06.2012 14:58
[цитата] «Нерозривність» означає зв'язок Христа з однією Церквою. Ісус про шлюб сказав так: „Тож, що Бог злучив, людина нехай не розлучає!" (Мк. 10:9). Хочу зазначити, сьогодні церков не схвалює розлучення...
Сьогодні, за церковними правилами, вінчання можливе до трьох разів. [цитата]

Дивна річ: церковники забули настанови свого Бога і мають сміливість розлучати те, що Бог поєднав?!
Чи тут інше: священник проводить обряд і він же, ототожнивши себе із Богом, розлучає?
Маємо те, що маємо: бардак у країні, в головах і серцях людей, а церква намагається не відставати... Сумно
 1  Мы 08.06.2012 15:10
А где написано, что венчаться могут три раза разведенный люди. Имеется ввиду те люди у которых вторая половинка умерла. Так вот если Вы пять раз вдовец, женитесь еще и шестой раз, кто Вам не дает, но венчаться Вы будете только три раза.
 1  Avaddon 11.06.2012 09:06
[цитата] ...На підставі наданого свідоцтва про розлучення... [цитата]

Я читаю так, як НАПИСАНО, а не так, я ви собі уявили ;)
Давно у нас почали розлучати із покійними? ;))
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

Пологи (г.)