Він – єдиний у районі Есть фото

1 Жовтня в 10:55  0  1185

Знай нашихВін – єдиний у районі

Сьогодні, 1 жовтня, пологівці разом з усім світом відзначають Міжнародний день ветеранів та людей похилого віку. З цією метою голова Пологівської РДА Артур Крупський разом зі своїм заступником Іриною Півень та головою ветеранської організації Іваном Міньком завітали до єдиного в Пологівському районі Героя Соціалістичної Праці Віктора Куриленка.

 

Квіти та теплий плед, а головне, увага та щирі слова принесли радість пологівцю , який у свої поважні літа продовжує працювати по господарству, вирощує виноград. За молодих років Віктор Трифонович був активним громадянином та брав участь у розбудові рідного краю.

 

Народився Віктор Куриленко 16 січня 1937 року в м. Запоріжжя в сім’ї робітника. Освіту отримав у 7-річній середній школі № 7 с. Пологи. Закінчивши 3-місячні курси трактористів у Пологівській МТС, він почав працювати прицепщиком у колгоспі «Україна». З 1957 по 1960 роки Віктор служив у лавах Радянської Армії, де навчався в школі молодих авіаспеціалістів у м.Котовськ Одеської області, а потім - авіамеханіків в авіавипробувальному інституті в Росії. Після армії Віктор Куриленко повернувся додому, де став працювати трактористом, бригадиром, механізатором-комбайнером колгоспу «Україна». Вдома одружився. Має двох дітей.


У 1981 році нагороджений за успіхи в 10-й п’ятирічці орденом Леніна та золотою медаллю «Серп і молот» із присвоєнням звання Героя Соціалістичної Праці. Нагороджений Орденом Трудового Червоного Прапора, двома Орденами Леніна. Має медалі «За доблестный труд», «За успехи в народном хозяйстве СССР» (ВДНГ), «Грамота Президії Верховної Ради УРСР», «Ветеран труда», а також почесний знак «За заслуги перед Пологівським районом».


Трудовий колектив колгоспу «Україна» висунув Віктора Трифоновича кандидатом у депутати обласної ради народних депутатів по виборчому округу № 228, був депутатом районної ради. У 1989 році - обраний депутатом Верховної Ради СРСР по Запорізькому національно-територіальному виборчому окрузі № 46. Трудовий стаж налічує 42 роки.


Віктор Куриленко – гідний приклад трудівника, який своєю працею заслужив повагу. Його біографія та фото знаходяться у Пологівському районному краєзнавчому музеї, де нащадки зможуть познайомитися з пращуром, який працював на благо рідного краю.


Газета приєднується до поздоровлень та бажає Віктору Трифоновичу міцного здоров‘я та сімейного благополуччя.

 

 

Автор: Марія КАІРА

 

Нашли ошибку? Выделите и нажмите Ctrl+Enter   Система Orphus

 

 

 

Loading...

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

Новини за темою

Останні новини

Loading...
Loading...

 

 

 

 

hev4enko_okna.jpg

Пологи (г.)