Пологівець власними руками створив «філіал» Третьяковської галереї

22 Квітня в 11:30  0  1490

КультураПологівець власними руками створив «філіал» Третьяковської галереї

80-річний житель міста Пологи багато років створює неймовірно гарні копії картин відомих на весь світ художників. У його особистій колекції 24 картини-копії і всі вони захоплюють точністю й красою виконання.

 

Невеличка квартира Віктора Вагіса нагадує виставкову залу. Сам чоловік жартує: це його міні Третьяковська галерея. Тут художник зберігає 24 картини.

 

Власноруч створені полотна — це точнісінькі копії робіт відомих художників. Віктор Миколайович також автор багатьох ескізів, які колись використовували у Пологах для художнього оформлення будинків, установ. Хоча професійної освіти художника не має, все життя поряд з мистецтвом. Любов до живопису перейняв від діда, йдеться у сюжеті ТВ-5

 

Свої картини художник створює з душею, масляними фарбами. Кожна деталь, кожна тінь, відображення, вираз обличчя героїв, все має велике значення для автора. У колекції — копії картин Айвазовського, Батоні, Фіца Хью Лейна, Рєпіна, Маковського і не тільки. Робота над створенням копій тільки на перший погляд може здатися простою, каже автор. Щоб створити максимально схожу картину, художник вивчає по кілька репродукцій. Чоловік власноруч створює і багетні рами для своїх робіт.

 

Мріє художник про те, щоб у Пологах з’явилась виставкова зала. З ініціативою вже навіть звертався до місцевої влади. Поки майстру відповіли, що необхідного приміщення немає, та пообіцяли подумати.

 

 

 

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

81
Супер
3
Сміх
3
Жах
3
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)