Виконком Пологівської міської ради підтримав ряд важливих проєктів

23 Травня 2021 09:47  0  694

Події містаВиконком Пологівської міської ради підтримав ряд важливих проєктів

У залі Пологівського ЦРБ відбулося травневе засідання виконавчого комітету Пологівської міської ради. У порядку денному члени виконкому розглянули та затвердили 26 питань.

 

Серед них були бюджетні питання, питання опіки та піклування, питання щодо визначення місць для розміщення засобів пересувної торговельної мережі та встановлення режиму роботи літніх майданчиків, а також питання підключення до водопровідної та каналізаційної мереж.

 

Погоджено надання матеріальної допомоги 100 мешканцям Пологівської громади. Зокрема, одноразову допомогу громадянам надали для проведення хірургічного лікування катаракти та для проведення ендопротезування колінного, тазостегнового суглобів та післяопераційної реабілітації.

 

Розглянули члени виконкому і проєкт створення Координаційної ради з питань гендерної рівності в Пологівській міській територіальній громаді, затвердили її склад та Положення про неї.

 

Підтримано проєкт про затвердження списків учнів закладів загальної середньої освіти Пологівської міської ради Пологівського району Запорізької області для нагородження грошовими винагородами. Згідно з Програмою «Обдарована молодь» на 2021 рік винагороди отримають більше 90 учнів громади, які стали переможцями в національному етапі інтелектуальних, спортивних та мистецьких конкурсах та змаганнях; учні, які стали переможцями обласного етапу інтелектуальних, спортивних та мистецьких конкурсів та змагань; учні, які за підсумками навчального року мають високі досягнення у навчанні (10-12 балів), брали активну участь у суспільному житті школи, стали учасниками обласних етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів, конкурсів, виставок, фестивалів, спортивних змагань, інші, повідомляють у міській раді

 

Погодили члени виконавчого комітету і місце розміщення та встановлення пам'ятного знаку на єврейській ділянці кладовища у селі Пологи Пологівського району. З відповідним листом до Пологівської міської ради звернулася об'єднана єврейська община України.

 

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

2
Супер
5
Сміх
4
Жах
9
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

 

 

 

 

 

 

 

Пологи (г.)