Фотонауковець із світлинами з Пологівщини став одним з кращих вікіпедистів України

14 Січня в 17:38  0  1349

Ноу-хауФотонауковець із світлинами з Пологівщини став одним з кращих вікіпедистів України

Голова Бердянського археологічного товариства «Ольвія-Арго» Федір Каіра став призером Конкурсу наукових фотографій 2019 в Україні, організованого Вікіпедією. Його знімки зайняли друге місце в номінації «Люди в науці» і третє - в номінації «Колажі». Результати були підбиті напередодні Нового року, а днями на його адресу надійшли дипломи призера і подарунок.

 

Знімки Федір зробив на розкопках курганів у Пологівському районі під час археологічних експедицій БДПУ і «Ольвії-Арго» які проходили під керівництвом Валентини Папанової у 2018-2019 роках. Цього разу зусиллями Федора до Вікісховища потрапила «ударна група» експедиції майже у повному складі, повідомляє на офіційній сторінці «Ольвії-Арго» Андрій Токовенко.

 

Цей конкурс проводиться Вікіпедією в Україні вже четвертий раз. Недостатньо лише говорити про науку — треба її показувати, — таке гасло організаторів. Паралельно у Вікіпедії відбувся WikiScience Contest 2019 (Конкурс статей з науки) на теми археології, біології та фізики. Конкурси організовано для популяризації науки та поліпшення ілюстрації статей Вікіпедії на наукову тематику. Загалом на Вікісховище цьогоріч було завантажено понад 300 зображень у 7 категоріях.

 

 

Андрей Токовенко

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

8
Супер
1
Сміх
3
Жах
4
Ганьба

 

 

Нет комментариев

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)