Відтепер в районній лікарні пологівці не зможуть здати аналізи безплатно Есть фото

20 Лютого в 15:04  0  6242

На районіВідтепер в районній лікарні пологівці не зможуть здати аналізи безплатно

Такі зміни у роботі лабораторії Пологівської БЛІЛ настали у зв'язку з проведенням медичної реформи.


Первинній ланці медицини, до якої відносяться сімейні лікарі, закладено тільки чотири види аналізів, які фінансує НСЗУ:


загальний аналіз крові,

загальний аналіз сечі,

загальний холестерин,
глюкоза


Все інше не оплачується національною службою, відповідно за аналізи, що не увійшли в даний перелік, пацієнт плате зі своєї кишені. Раніше на проведення аналізів виділялися кошти з районного бюджету.

 

Вторинна ланка медицини (Пологівська БЛІЛ разом із лабораторією) ще тільки вступає у реформу і коштів на закупку реактивів для проведення обстежень у них немає.


Як варіант фінансового полегшення для пацієнтів, вирішено направляти людей на проходження даних аналізів до залізничної лікарні. На підставі угоди ЦПМСД з КУ “Залізнична лікарня” сімейні лікарі направляють пологівців саме до лабораторії цієї лікарні.

 

З 24 лютого на загальний аналіз сечі і холестерин будуть направляти в лабораторію Залізничної лікарні. Рівень глюкози, лікарі визначатимуть самі глюкометрами. Загальний аналіз крові частково планують робити в Пологівській БЛІЛ, пацієнтам визначеної групи (діти) аналізи будуть проводити також на базі Залізничної лікарні. - пояснили у відділі соціального захисту та охорони здоров'я Пологівської ОТГ

 

Без заключення договору ЦПМСД з Пологівською БЛІЛ, 4 основних аналізи в лабораторії пологівцям не зможуть робити безкоштовно. Біохімічні аналізи крові, поки продовжують робити безкоштовно, але вже з 1 квітня перестануть. Так як кошти НСЗУ оплачуватиме тільки за надані лікувальні послуги, а окремо лабораторні обстеження оплачувати не будуть, - зазначив головний лікар Пологівською БЛІЛ Роман Кравченко. 

 

 

 

 

 

 

 

 

Автор: Богдана БАЛИЦЬКА

 

Підписуйтесь на канал Районки в Telegram, сторінку Районки в Facebook, спільнота в Viber

 

7
Супер
19
Сміх
73
Жах
196
Ганьба

 

 

Всего комментариев: 1

Для того, чтобы добавить комментарий нужно войти на сайт. Если вы не зарегистрированы, это можно сделать здесь Регистрация.

 1  Кирякова Ольга Валентиновна   alt 20.02.2020 16:31
Достали что ещё придумает эта чокнутая власть
Добавить комментарий
Комментарии публикуются только после проверки администратором сайта.

 

 

Новини за темою

Останні новини

Пологи (г.)